Federální pohárNovinkyPartner

Tipsport titulárním partnerem Federálního poháru

Česká jednička na poli kurzových sázek, společnost Tipsport, se stává titulárním partnerem znovuobnoveného Federálního poháru. Soutěž ponese oficiální název Tipsport Federální pohár 2021.

Vedle toho, že budou fanoušci a sázející registrovaní u Tipsportu (české i slovenské mutace webu), zdarma moci sledovat všechny pohárové duely, budou si moci u samozřejmě na své oblíbené týmy i vsadit. Tipsport chystá širokou nabídku předzápasových i live sázek.

Za Svět basketu dodáme, že všechny duely, jenž Tipsport Federální pohár 2021 přinese, budeme pečlivě sledovat. Můžete se těšit na obsáhlé zpravodajství, videorozhovory, zajímavosti i prognózy přímo z hal. Čeká vás také zajímavá tipovací soutěž. Sledujte proto naše webové stránky a sociální sítě.

Ladislav Garaj (GM Patrioti Levice a spoluorganizátor ČS poháru): “Sme nesmierne radi, že sa nám hneď v prvom ročníku obnoveného pohára podarilo získať titulárneho partnera spoločnosť Tipsport. Svedčí to o tom, že súboje českých a slovenských tímov majú stále svoj náboj a atraktivitu. Veríme, že naša spolupráca bude podporená kvalitným prvý ročníkom a že bude dlhodobá. Ďakujeme Tipsportu za dôveru, za ktorú sa budeme snažiť odplatiť kvalitným basketbalom a profesionálnym prístupom.”