Novinky

Raymond Felton posílí GBA Lions!

Felton do 1.české ligy? Tohle není apríl. GBA Lions Jindřichův Hradec pomůže v návratu do NBL hvězda NBA. Raymond Felton se s klubem dohodl na pomoci v baráži o Kooperativa NBL.

Jako první s touto bombou přišla facebooková stránka 5 na 5 na Radiu R. Světu basketu basketu exkluzivní informaci potvrdili ve facebookové komunikaci činovníci klubu GBA Lions Jindřichův Hradec. Dohoda s Feltonem vznikla díky kontaktům jednoho z trenérů GBA Lions – Gilbertu Ayotundovi, který mj. pořádá kempy pro hráče a zná současné i bývalé borce z NBA.

Doklad přestupu Raymonda Feltona do GBA Lions
Zdroj: ČBF

Zatím není jisté, kdy přesně Felton ze zámoří přiletí a k týmu se připojí. Stoprocentně je jisté, že klubu pomůže v baráži o Kooperativa NBL, pokud se do ní Jihočeši probojují. Do té doby musí klub ještě doladit mnoho detailů, ale Svět basketu vás bude o veškerých novinkách “akce Felton” informovat. Tento rozehrávač však není jediný, kdo Jindřichův Hradec v nejbližší době posílí. K týmu se vrací staronový playmaker Terrell Lipkins, jenž by měl nastoupit už 6.3. proti Prostějovu.

Feltonovy kousky v sezoně 10/11 za Knicks

Raymond Felton jakožto pátý výběr draftu NBA z roku 2005 odehrál v nejslavnější lize světa 971 zápasů s průměry 11,2 bodů, 5,2 asistencí a 3 doskoků. Pětatřicetiletý rozehrávač prošel v NBA sedmi kluby, přičemž naposledy působil v Oklahomě. Od léta 2019 je volným hráčem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *