Novinky

Vítejte na stránkách Svět basketu

Svět basketu je nový česko-slovenský basketbalový portál, který chce čtenářům přinášet novinky a zajímavosti z tuzemského, ale i světového basketbalu. Díky kontaktům má Svět basketu řadu informací dříve, než ostatní.

Nosíme v hlavě spoustu nápadů, které se nám, doufejme, podaří v této sezoně zrealizovat a podělit se s vámi o ně. Zatím jsme však zejména v procesu rozšiřování redakce, abychom vše časově zvládali. Rovněž pro vás plánujeme soutěže o zajímavé ceny. Sledovat nás se tak určitě vyplatí.

Webové stránky Svět basketu jsou zatím v procesu stálého vylepšování, takže, prosíme, omluvte občasné chybky. Na jejich vyladění pracujeme. Chceme, aby web fungoval a byl uživatelsky co nejvíce přátelský.

Staňte se součástí redakce

V budoucnu chystáme řadu novinek v čele s možností blogování hostů z basketbalové branže. Svůj příspěvek u nás v sekci blog můžete po dohodě s šéfredaktorem uveřejnit i vy. Stačí poslat zprávu na Facebookové stránce Svět basketu, nebo e-mail na adresu sefredaktor@svetbasketu.cz, či redakce@svetbasketu.cz.

Zároveň vyzýváme všechny zájemce, kteří by chtěli rozšířit náš tým, aby se ozvali na Facebooku, či na výše uvedený e-mail sefredaktor@svetbasketu.cz. Domluvíme se na detailech a pokud se nám bude líbit vaše tvorba, nebo nápady, rádi vás mezi námi uvítáme.

Zatím však všichni pracujeme bez nároku na honorář, pouze z nadšení a lásky ke krásnému sportu zvaný basketbal. V budoucnu, pokud se projektu bude dařit, se to ale může změnit, perspektiva růstu a příjmu zde je.

Je pro nás důležitá zpětná vazba od vás čtenářů a fanoušků basketbalu, čili neváhejte a ozvěte se nám, co se vám líbí/nelíbí, nebo zda máte nějaké nápady. Opět můžete použít výše uvedené komunikační kanály.

Věříme, že se vám naše tvorba bude líbit, stejně jako obsah, jejž produkujeme na sociálních sítích. Bez vašich „lajků“, sdílení a komentářů by to však nešlo. Dodává nám to energii tvořit pro vás nový a nový obsah. Děkujeme za to.

Závěrem vám přejeme krásnou basketbalovou sezonu 2019/2020, hodně zdraví a mnoho úspěchů vašich, i vašich oblíbených týmů (hráčů).

Redakce Svět basketu